Boccia

Andrzeju (Andrzej Janowski), niezwykle trudno wyrazić słowami tyle emocji, wszystko to, co czujemy i myślimy…

Drużyna Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Parkinsona w Kielcach wraz z Przyjaciółmi jeszcze raz gorąco dziękuje Ci za Twoje niezwykle waleczne i ciepłe serce oraz za olbrzymie zapasy wytrwałości, energii i czasu, włożone w organizację Świętokrzyskiego Maratonu Bocci 2021, w którym mieliśmy zaszczyt i przyjemność dzisiaj uczestniczyć, a także za Twoje zaangażowanie na rzecz integracji społecznej. Warto uczyć się od Ciebie nie tylko techniki i zasad postępowania w grze, ale przede wszystkim unikalnego podejścia do ludzi, życia i spraw… Ty potrafisz nie tylko dzielić się z innymi swoją sportową pasją, ale – co najcenniejsze – obdarowujesz innych cząstką siebie!
Z całego serca dziękujemy Ci za Twoje dotychczasowe wsparcie i życzymy Ci pogody ducha, siły, niezłomnej wewnętrznej motywacji i wytrwałości w dalszych zmaganiach – o własne szlachetne zdrowie i o kolejne mistrzowskie zwycięstwa!
Dzięki Tobie i Twojej determinacji, będąc dzisiaj w właśnie w tym miejscu i we wspólnej grze WSZYSCY UCZESTNICY MARATONU ODNIEŚLI ZWYCIĘSTWO, a poprzez udział w Maratonie wygrali z własnymi ograniczeniami, rozmaitymi barierami, społecznymi przekonaniami, itd.
Gorące podziękowania przesyłamy także dla Kasi (Katarzyna Janowska) i dla wszystkich Osób zaangażowanym w organizację wydarzenia! Dla nas wszystkich był to piękny dzień pełen zdrowej sportowej rywalizacji w atmosferze integracji, radości z gry i satysfakcji z odniesionych sukcesów!
Co ważne – w dniu 15.10.2021 r. przypada także Światowy Dzień Białej Laski – z tym większym zadowoleniem uczestniczyliśmy w sportowej rywalizacji, która przy wsparciu zaufanego asystenta okazuje się dostępna także dla osób z dysfunkcją wzroku, włączając w grę także osoby niedowidzące i niewidome, które mamy w naszym gronie.
Skip to content