Zaznacz stronę

Zarząd Polska Boccia

Wiele ról przy wspólnych celach

Romuald Schmidt – Prezes PZBocci

Absolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu. W 1992 roku zainicjował wprowadzenie Bocci w Polsce. Współorganizator krajowego systemu Bocci – inicjator powołania PFBN i PZBocci.

kontakt: [email protected]

Beata Dobak-Urbańska – Wiceprezes PZBocci

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Poznaniu. Współorganizator krajowego systemu Bocci. Od 1994 roku odpowiada w Polsce za tworzenie regulaminów Bocci oraz kształcenie kadr szkoleniowych i sędziów. Szef Komisji Klasyfikacji Medycznej.

kontakt: [email protected]

Ireneusz Klimek – Członek Zarządu

Fizjoterapeuta, pedagog specjalny, instruktor sportu: bocci, racerunning, pływania. Z boccią w Polsce związany mniej więcej od 20 lat. Posiada 25-letnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Na co dzień pracownik ZNSS Krok za krokiem Zamość.

kontakt: [email protected]

Andrzej Maciejewski – Członek Zarządu

Instruktor Bocci, terapeuta zajęciowy, teolog. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia – Klubu IKSON w Głogowie, promotor idei aktywizacji i integracji osób niepełnosprawnych poprzez sport.

kontakt: [email protected]

Łukasz Tarnawski – Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego ze specjalnością – „Animacja Kultury i Sportu, Menadżer Sportu”. Od 2008 instruktor Bocci w ZSR Start w Zielonej Górze.

kontakt: [email protected]

Komisja Rewizyjna:
  • Krystyna Gromanowska – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  • Maria Stachowiak – Członek Komisji Rewizyjnej
  • Małgorzata Szkudlarska – Członek Komisji Rewizyjnej

kontakt: [email protected]

Skip to content