Boccia

KOLEJNY DZIEŃ EMOCJI z naszym zespołem w roli główniej

Dzień rozpoczął Jarosław Plewa wraz ze swoim operatorem – Zbyszkiem Plewą, rozgrywając mecz z rozstawionym z numerem 2, reprezentantem Brazylii. Polacy musieli uznać wyższość przeciwnika kończąc zmagania w turnieju wynikiem 2:6. Mecz z zawodnikiem takiej klasy był wspaniałym doświadczeniem dla naszych chłopaków!
JARKU, ZBYSZKU dziękujemy, za reprezentowanie Polskiej Bocci w tak piękny sposób! Wyjście z grupy na turnieju takiej rangi jest bardzo dużym sukcesem! Brawo!
Jako drugie na boisku walczyły Małgorzata Perlińska oraz Alicja Cicha, które zmierzyły się z reprezentantką Szwecji. Dziewczyny rozegrały niesamowicie emocjonujący mecz, wygrywając 4:3 i tym samym awansując do PÓŁFINAŁÓW podczas Zagreb 2023 WorldBoccia Intercontinental Challenger 💥🔥
Gosia i Ala zmierzą się jutro o godz. 12:30 na boisku nr 7 z reprezentantką Wielkiej Brytanii – Sally Kidson.
W zależności od wyniku meczu z Brytyjką, o godz. 16:45 będą walczyły o brąz lub złoto 🥇🥉
BRAWO DZIEWCZYNY!!! JESTEŚMY PRZEDUMNI!!!
Chwalmy się naszymi sukcesami – udostępnijcie post i lajkujcie ile się da!!!
Śledźcie nas na Instagramie – www.instagram.com/polskaboccia oraz na facebook’u – www.facebook.com/polskaboccia
Zawodnicy uczestniczą w turnieju dzięki wsparciu finansowemu z swoich klubów – Prometeus oraz Stowarzyszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” w Poznaniu
Kadrę wspiera firma TRAK – https://www.trak.com.pl/ oraz bocciasport.com
Bądź z nami jutro, bo już dziś możemy obiecać, że emocje będą niesamowite – mecze możecie śledzić na kanale YouTube organizatora zawodów!
Skip to content