Boccia

W związku z wieloma zapytaniami informujemy uprzejmie, że  Polski Związek Bocci  podjął udane starania zorganizowania medycznych badań  klasyfikacyjnych w czasie Turnieju Eliminacyjnego w Konopiskach. Badania przeprowadzone zostaną w dniach 12-14 maja przez Polską Komisję Klasyfikacyjną PFBN/PZBocci oraz niemieckiego klasyfikatora międzynarodowego.

Zawodnicy sklasyfikowani mają możliwość uzyskania „Klasy narodowej „NEW”. Zawodnicy, którzy otrzymają klasę mogą w Konopiskach uczestniczyć wyłącznie w rozgrywkach w grupie integracyjnej. Prawo startu w grupie paraolimpijskiej uzyskują w kolejnych turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Polski w ramach Polskiej Ligi Bocci ( tj. we wrześniu w Kielcach i październiku w Wągrowcu).

Badania klasyfikacji medycznej są odpłatne.  Odpłatność wynosi 150,- zł od zawodnika

( ponosimy koszty przyjazdu, pobytu i pracy klasyfikatora z Niemiec) – płatne gotówką na miejscu (wystawiane będą rachunki) lub przelewem na konto PFBN.

Kluby, organizacje muszą zgłosić swoich zawodników do badań klasyfikacyjnych  do poniedziałku 25 kwietnia – mailem office@polskaboccia.pl  z podaniem liczby osób. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona PFBN/PZBocci podejmie decyzję o zakwalifikowaniu lub ewentualnej redukcji liczby zgłoszonych zawodników. Zakwalifikowani otrzymają dokumentację do wypełnienia- (jest to warunek przystąpienia do klasyfikacji) Uzgodnień wymagać będzie także  kwestia zakwaterowania i wyżywienia itp.

 

   Ze sportowym pozdrowieniem

 

Polska Federacja Bocci Niepełnosprawnych

Polski Związek Bocci 

60-831 Poznań     ul. Zacisze 2

tel/fax:   61 8483-189 ,  8411-059

mail office@polskaboccia.pl

 

 

Skip to content