Zaznacz stronę

Zawodnicy którzy uzyskali kwalifikacje na turniej eliminacyjny w Zamościu 1 - Polska Boccia
Miło nam poinformować iż Polska Federacja Boccia Niepełnosprawnych oraz START Poznań dokonali kwalifikacji zawodników na turniej

ELIMINACYJNY do MISTRZOSTW POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w BOCCI

Turniej eliminacyjny w Zamościu, 23-26 kwietnia 2015 w ramach Polskiej Ligi Bocci

Zawodnicy którzy uzyskali kwalifikacje

 

 Kategoria BC1

1. Kinga Koza START Poznań

2. Artur Cios AKS-ON „Krok za krokiem” Zamość

3. Robert Skwaryło ŚDS Krok dalej Białobrzegi

4. Michał Król Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” Zamość

 

Kategoria BC2

1. Furtak Marika IKS Zieloni Zielona Góra

2. Wawrzyniak Anna IKS Zieloni Zielona Góra

3. Karola Popiak IKS Zieloni Zielona Góra

4. Stasiak Rafał SONRIRIP „Prometeus” Konopiska

5. Kiciak Marcin AKS-ON „Krok za krokiem” Zamość

6. Paluchowska Katarzyna ŚDS Krok dalej Białobrzegi

7. Kamil Pomarański ŚDS Krok dalej Białobrzegi

8. Kopiel Karolina ZNSS „Krok za krokiem” w Zamościu

9. Lipowski Konrad KONAR Warszawa

10. Szuba Patryk KONAR Warszawa

11. Urbański Mateusz PAMARA Lublin

12. Barszczyk Patryk PAMARA Lublin

13. Marta Wesołek START Poznań

14. Bartosz Urbaniak START Poznań

 

Kategoria BC3

1.Bednarek Zbigniew SONRIRIP „Prometeus” Konopiska

2.Nowosadowski Bartłomiej ŚDS Krok dalej Białobrzegi

3.Kozyrski Michał ŚDS Krok dalej Białobrzegi

4.Bubiłek Michał ŚDS Krok dalej Białobrzegi

5.Krajewski Dominik ZNSS „Krok za krokiem” w Zamościu

6.Brożek Łukasz KONAR Warszawa

7.Iskrzycki Damian BZSR START Bielsko-Biała

8.Owczarz Edyta CISI PRACOWNICY KRZYŻA IKSON Głogów

9.Niparko Tomasz START Zielona Góra

10.Lorenz Leszek START Poznań

 

Kategoria BC4

1.Dąbrowski Robert IKS Zieloni Zielona Góra

2.Krajewski Paweł ZNSS „Krok za krokiem” w Zamościu

3.Marek Bogaczyk – Stowarzyszenie „Klub Integracji” Nowy Sącz

4.Janowsk Andrzej START Kielce

 

Rekreacja (Drużyny trzyosobowe)

  1. SONRIRIP „Prometeus” Konopiska 4 osoby
  2. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” Zamość
  3. AKS-ON „Krok za krokiem” Zamość
  4. SOSW Zamość
  5. SOSW Radom

Plan-godzinowy-zawodów11

Skip to content