Zaznacz stronę

Poznań/Luboń, 12-14 września 2014.

W hali sportowej LOSIR w Luboniu k/ Poznania odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski w Bocci oraz zawody integracyjne w Bocci.

Organizatorem pierwszych w historii Polskiej Bocci eliminacji do Mistrzostw był Związek Stowarzyszeń „Polska Federacja Bocci Niepełnosprawnych” we współpracy ze Stowarzyszeniem Sportowo – Rehabilitacyjnym START w Poznaniu.

Udział wzięły reprezentacje:

• Cisi Pracownicy Krzyża – Głogów
• Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo Rehabilitacyjne „Start” Bielsko – Biała
• Zrzeszenie Sportowo – Rehabilitacyjne „Start” Zielona Góra
• Zespół Szkół nr 109 w Warszawie
• Klub Sportowy Inwalidów „Start” – Szczecin
• Stowarzyszenie Klub Integracyjny – Nowy Sącz
• Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i 
Przyjaciół „Prometeus” – Konopiska
• IKS ZIELONI – Zielona Góra
• Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych „Start” 
Katowice
• Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu
• Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Rogoźno
• Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji „Start” – Kielce
• Warsztat Terapii Zajęciowej – Duszniki
• Reprezentacja Miasta Gdynia
• Stowarzyszenie BARANEK – Owczegłowy
• Stowarzyszenie „Żurawinka” – Poznań 
• Stowarzyszenie Sportowo- Rehabilitacyjne „Start” – Poznań.

WYNIKI: 


BC4

1 Marek Bogaczyk Stowarzyszenie Klub Integracyjny Nowy Sącz
2 Robert Dąbrowski IKS ZIELONI Zielona Góra
3 Karolina Olkowska START Szczecin
4 Robert Pyczel „START” Zielona

Góra


BC3

1 Tomasz Niparko START Zielona Góra
2 Damian Iskrzycki START Bielsko – Biała
3 Klaudia Najbor START Zielona Góra
4 Edyta Owczarz Cisi Pracownicy Krzyża Głogów
5 Konrad Stępniewski IKS ZIELONI Zielona Góra
6 Zbigniew Bednarek „Prometeus” Konopiska
7 Paweł Kamiński Zespół Szkół nr 109 w Warszawie
8 Katarzyna Ukleja START” Zielona Góra
9 Małgorzata Jakubowska „START Zielona Góra
10 Leszek Lorenz START Poznań
11 Gerard Kurkowiak START Poznań

BC2

1 Marta Wesołek START Poznań
2 Marika Furtak IKS ZIELONI Zielona Góra
3 Daniel Gawroński START Szczecin
4 Natalia Jackowska START Poznań



Integracja /drużyny :


1 ZIELONI IKS ZIELONI Zielona Góra
2 PROMETEUS 1 „Prometeus” Konopiska
3 PROMETEUS 2 „Prometeus” Konopiska
4 DUSZNIKI Warsztat Terapii Zajęciowej Duszniki

 

Zawody sfinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Skip to content